Gemi İnşa & Yat Aksesuarları

Gemi İnşa & Yat Aksesuarları

Marine Logistics ;gemi, mega yat ,yat, yelkenli imalatı yapan tersanelerden deniz araçları ve aksesuarları ithal eden firmalara kadar çok geniş yelpazede hizmet vermektedir.Bu sektörün gerektirdiği tüm taşımacılık prosedür ve işleyişini çok iyi bilen uzman personel kadrosu ve farklı alternatiflerdeki tır filosu ile sektörel çözümler geliştirmektedir.Bu doğrultuda optimum taşımacılık tablosu çizen çözüm metodlarını sunmaktadır.

Otomotiv

Otomotiv

Marine Logistics, otomotiv ve yan sanayi üreticilerinin ihtiyaçlarına yönelik sektör odaklı çözümler sunarak; çok sayıda ve farklı çeşitlilikteki ürün taleplerinin, üretim hatlarına zamanında iletimi ve satış sonrası yedek parça ulaştırma süreçlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Medikal

Medikal

Marine Logistics ,üretici ve ithalatçı medikal firmalar, ilaç firmaları,hastaneler ve poliklinikler gibi sağlık sektöründeki farklı alanlara hizmet veren kurumlara yönelik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Uluslararası taşımacılık ve depolamada yüksek standartlarda, ileri teknolojide ve ayrıca sunulan hizmetlerin her aşamasında medikal sektörün gerektirdiği koşul ve şartlarda hizmet vermektedir.

Tekstil

Tekstil

Marine Logistics; rekabetin ve değişimin çok hızlı yaşandığı moda ve tekstil alanında, bu sektörde Türkiye’nin Avrupa için önemli bir üretici konumunda olduğunun bilincini çok iyi bilerek, sektöre özel çözümler geliştirmektedir. Böylece hammadde alım aşamasından mağazaya kadar geçen süreçteki hizmet kalitesi ve hızlı servisleriyle, müşterilerine rekabet avantajı sağlamaktadır.

FMCG

FMCG

Marine Lojistics FMCG sektörüne üretim yapan firmaların, ihtiyaç duyduğu tüketim malları ve yatırımlarından, hammadde alım sürecine kadar tüm aşamalarda entegre logistik hizmeti sağlamaktadır. Hızlı Tüketim Malları sektöründeki artan rekabet ve müşteri beklentilerinin yükselmesi, doğru ürünün doğru zamanda yerinde olmasına, lojistik kanadın çok iyi planlanmasına önem getirmektedir. Marine Logistics tedarik sürecinde müşterilerine değer katacak çözümler sunarak pazar paylarını arttırmalarını hedefleyen hizmetler vermektedir.

Gıda

Gıda

Marine Logistics gıda taşımacılığında; depolama ve dağıtım sürecinde ürünün özelliğini her adımda büyük titizlikle dikkate alarak, ürün takibi ve operasyon süreci bilgilerini sürekli müşterileriyle paylaşmaktadır. Gıda taşımacılığında uygulanması gereken tüm kriterleri, ileri teknolojik alt yapısı ve deneyimli ekibiyle takip ederek, sektöre yönelik alternatif taşıma çözümleriyle risk faktörlerini ortadan kaldırarak, markaya ve ürüne değer katan hizmetler sunmaktadır.

Endüstri

Endüstri

Marine Logistics, kamu ve özel sektörde yer alan sanayi-endüstri alanındaki müşterilerinin zamanında üretkenlik dengesini sağlamak için, tedarik zincirinin tüm aşamalarında profesyonel ekibi ile ulusal ve uluslararası boyutta hizmet vermektedir. Endüstri alanına yönelik özel çözümler oluştururken, operasyonel süreçler iyi analiz edilerek sürdürülebilir iyileştirmeler sunulmaktadır.

Hammadde

Hammadde

Marine Logistics, farklı sektörlerdeki tüm hammadde ürünlerini ,kriterlere göre ayrılan taşıma modeli, doğru depolama ve istifleme yöntemleri ile sektörlere yönelik metodlar geliştirerek taşımaktadır. Her daim ana hedefi olan kaliteli ve hızlı servisi, ürünün özellikleri ve müşteri talepleri doğrultusunda şekillendirerek, taşıma planlarını yapmaktadır. Sektöre yönelik çözüm odaklı çalışmalar kapsamında; ürünlerin taşınması ve istiflenmesi, ihtiyaç dahilinde ürüne özel kaldırma ekipmanları ve aparatları kullanılarak yapılmaktadır.

Yapı ve Dekorasyon

Yapı & Dekorasyon

Marine Logistics, yapı & dekorasyon sektöründeki firmalara yönelik geliştirdiği alternatif taşımacılık sistemleri ile üretimin zamanında yapılmasını ve üretim kalitesinin sürekli artmasını hedefleyen hizmet yönetimini sağlamaktadır. Sektörün yapısındaki artan rekabet ve çok farklı sektörlerdeki tedarikçilerden yapılan ürün temini lojistik süreçlerde işleyiş yoğunluğu oluşturmaktadır. Bu faktörler göz önünde tutularak sunulan planlı taşımacılık ve etkin rota planlamasıyla, riskler ortadan kaldırılarak müşterilerimize alternatif fırsatlar yaratma imkanı sağlanmaktadır.