Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Marine Logistics; kurulduğu günden bu yana deneyimli kadrosu ile birlikte özellikle Avrupa olmak üzere karayolu hizmeti vermekte, mevcut hizmetimiz teknolojinin tüm imkanları ile gerek operasyonel gerekse müşteri iletişiminde bilginin süratle iletilmesi müşterilerin özel ihtiyaçlarına hızlı ve alternatif çözümler ile odağını müşteri memnuniyetini esas alan bir şekilde faaliyetini sürdürmektedir

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Marine Logistics; ağırlıklı kara taşımacılığı üzerinde faaliyet göstermesine karşın müşterilerinin özel taleplerine işbirliğinde bulunduğu deniz yolu taşıma şirketleri ile cevap vermektedir.

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Marine Logistics; küresel ekonominin ve uluslararası ticaretin önemli bir unsuru olan; fuar, kongre, seminer, toplantı, tanıtım, özel sergiler, konserler vb. gibi organizasyonlarının başarılı geçmesi için müşteri odaklı süreç yapısıyla; kaliteli ve hızlı hizmet sağlamaktadır.

Tüm deneyim ve bilgilerini kullanarak, kısıtlı bir zaman dilimi içerisinde gerçekleşmesi gereken fuar taşımacılığında; en uygun nakliye projesini oluşturarak, iletişim ağındaki öncü yapısı ve yük takibi imkanı ile müşterilerine rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Marine Logistics, proje departmanı ile; yol, toplu konut, inşaat, elektrik, madencilik , demir-çelik , hammadde, iş makineleri taşımacılığı sektörlerindeki müşterilerine etkin ve hızlı profesyonel proje taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Projenin tüm aşamalarında gerekli tüm prosedürleri uzman ekibi ile yürüterek; lojistik operasyondaki iş süreçlerinin planlanması, tasarlanması ve şirket stratejilerinizi birlikte değerlendirerek etkin işleyiş süreci oluşturmaktadır. Tüm sürecin maksimum seviyede analiz ve optimizasyonunun sağlanmasıyla yürütülen operasyonla güvenli ve tam zamanlı teslimat gerçekleşmektedir.

Araç filosunu uydu takip sistemi ile anlık görüntüleme yapabilmekte ve tüm faaliyetlerini LOJİSİB yazılımı üzerinden sürdürerek ayrıntılı raporlama yapabilmektedir.

Antrepo Hizmeti

Antrepo Hizmeti

Marine Logistics deneyimli kadrosu, gelişmiş teknolojik standartlarıyla en iyi hizmeti sunmayı amaçlayarak; mevcut yapısı ve serbest depolarıyla müşterilerinin her türlü operasyonlarına yönelik depolama ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca avantajlı antrepo hizmetleri ile taşımacılık alanında bütünsel çözümler üretmektedir.

İstanbul Erenköy Gümrüğüne bağlı Samandıra bölgesinde yer alan 4000 m2 kapalı alan ve 2000 m2 gümrüksüz sahasında uzman antrepo personeliyle ;modern raf ve depolama, temel yükleme-boşaltma, depo yönetimi ve takip sistemleri hizmeti sunmaktadır. Müşteri ihtiyacına uygun olarak sunduğu kompleks ve katma değerli depo hizmetlerindeki iş kalitesini sürekli geliştirerek sürdürmektedir.